Už jste s námi ušetřili 2483791 Kč
facebook

50%sleva

Vacu activ 3 návštěvy

Vacu activ - nejnovější vacuový přístroj - vacuum, sauna, chromoterapia, aromaterapie

270 Kč

Původní cena: 540 Kč
Ušetříte: 270 Kč

17 zákazníků

ČAS ZBÝVAJÍCÍ DO KONCE

KOUPIT


30 min. chůze v podtlaku a sauně za přispění chromo a aromaterapie 

Vacu Activ je lídrem ve výrobě vakua a tepelných zařízení. Zařízení vyznačuje profesionální vybavení a je nejnovější generací specializovaného zařízení, kombinující výhody tělesného cvičení a aktivit tradiční vakua, které se používají k odstranění celulitidy, tělesný tuk, formování postavy a zlepšení fyzické kondice. V této větší a profesionální vakuové kapsli je novinkou, že běžecký pás má nafukovací polštář, který snižuje namáhání kloubů a vazů. Zařízení Vacu Activ Excellence je vybaven:

  • 12 standardních  programů
  • 5 programů - vakuové přizpůsobení tréninku individuálním potřebám a stavu zákazníků,
  • Barva terapie: červená, zelená, modrá. Terapie pomáhá při snižování problémů, kterým čelí každý lidský organismus: 1.Rezerva energie 2.Hebkost pokožky  tělo 3.Dobré duševní zdraví, 4.Zrychlení osdtranění tuků 5.Odstranění celulitidy tkáně
  •  
  • Monitor srdečního tepu, který kontroluje tepovou frekvenci při cvičení.
  • Vysoce kvalitní počítač s LCD monitorem se zobrazí během cvičení: rychlost, čas provozu, ujeté vzdálenosti, kalorií a puls.
  • Systém recirkulace vzduchu,
  • Volitelné ionizace vzduchu
  • S negativní ionizační konstantou můžete zapomenout na únavu, ospalost a malátnost. Záporné ionty mají také pozitivní vliv na výkon naší psychofyzické organismu. Kromě toho, ionizace vzduchu účinně doplňovat zdraví negativní ionty, které způsobuje smršťování a sevření z potních žláz a kůže. * Volba barevného rozsahu kapsli přes náš konfigurátor barev Přístroj má také profesionální chladící systém (vzduchový COOL), který poskytuje spolehlivost, postavený moderní 7-palcový LCD displej a vzduchu v systému buňka (profesionální systém tlumení), zabudované řídícího počítače ve stejnou dobu, tlak a elevační úhel, ergonomické rukojeti umožní kontrolu pulsometrami tepové frekvence při cvičení.

 


 

Diskuse k dnešní slevě

Kde slevu uplatnit

RC U souseda

Svojsíkova 1348

293 01 Mladá Boleslav

Podmínky slevy

objednávky 24 hod. předem

tel 775 250 851 nebo 777 250 852

platnost voucheru do 31.5.2020