Už jste s námi ušetřili 1973904 Kč
facebook

64%sleva

Odstranění vrásek nebo tuků + oxygenoterapie

Vyhlazení pleti nebo formování postavy, odstranění tuků + oxygenoterapie

499 Kč

Původní cena: 1400 Kč
Ušetříte: 901 Kč

26 zákazníků

ČAS ZBÝVAJÍCÍ DO KONCE

KOUPIT

Radiofrekvence - vyhlazení vrásek - péče o pleť nebo dekolt

Radiofrekvence - vyhlazení vrásek - při ošetření bipolární hlavicí působí RF vlny v hloubce od 2 do 3 mm.  zvyšuje pružnost pokožky a vrásky se postupně vypínají. Výsledky se projevují postupně během cca 14 dní po ošetření. Doporučujeme  absolvovat  5 ošetření 1x týdně, následně 1x měsíčně. Efekt se dostavuje v přímé vazbě na tvorbu kolagenu. Ošetření celého obličeje nebo dekoltu dle výběru.  Zahříváním tkání zlepšuje lokální metabolismus a podněcuje hojení poruch vláken tkáně,

 

 

radiofrekvence oblicej magic polar

V případě použití bipolární hlavice s hloubkovým zahříváním do 3mm se systém  RF používá k léčbě akné vulgaris a rosacey spojené s akné.

 

Neinvazivní liposukce - formování postavy -  možnosti aplikace dle potřeb  klienta  

Kavitace: tzv.neinvazivní liposukce - bezbolestné odbourávání tuku, vstřebání do lymfatického systému, viditelné výsledky již po jednom ošetření, výrazné zlepšení celulitidy.

Lipolýza–Radiofrekvence - hubnutí bez jojo efektu, bezbolestná redukce tuků a celulitidy. Tato technologie zvyšuje teplotu ve tkáni až do 20 mm, prostupuje tukové buňky a vstřebává je do lymfatického systému

Lipokavitace – spojení obou metod – nejúčinnější metoda

40 min. kavitace nebo lipolýzy (radiofrekvence) nebo lipokavitace + 45 min. lymfodrenáže   Před ošetřením a po ošetření: 3 až 5 dní  - zvýšit pitný režim, min. na 2,5l denně, omezit alkohol a kofein, nejíst sladké a tučné.  Doporučený počet ošetření: 4 ošetření 1x týdně,  dále 1x za měsíc Kontraindikace: Těhotenství, kojení, epilepsie, rakovina, metabolické poruchy, vysoký krevní tlak.   Aplikace na bříško, boky, záda, zadeček, zadní a přední stehna a ruce.  Přístroj RF je v podstatě mikrovlnná trouba s přesně cíleným svazkem radiových vln na frekvenci VKV, kterou známe z běžného rádia.

V padesátých letech minulého století po vynalezení mikrovlnné trouby se vědcům podařilo vyvinout metodu zahřívání tukové tkáně i v živém organismu. V podstatě se dá ošetření přirovnat k zahřívání potravy v mikrovlnce. Pokud dáme do mikrovlnky např. kostku nevyškvařeného sádla a zapneme program, po několika minutách nám zbude na talířku škvarek (spečené tukové buňky) a na dně roztavený tekutý tuk. Totéž se stane při ošetření přístrojem Spa RF ovšem ne v takové razanci, aby se nenávratně zničily tukové buňky. Působením (narážením radiofrekvenčních vln) na tukovou tkáň v tukových buňkách rychle vzrůstá teplota, čímž dochází k tzv. efektu propustnosti buněčné stěny. V podstatě se nám z tukové buňky vypouští tuková zásoba. V tom okamžiku se nám tuk rozlije do mezibuněčných prostor v našem těle. Tuková buňka splaskne a začíná se tzv. hojit. Hojení tukové buňky trvá cca. 2 měsíce od poškození a po tomto čase je opět funkční a schopna uchovávat energetickou zásobu v podobě tuku. Ovšem po celou tuto dobu neustále vypouští tuk, který se organismus snaží nahradit z jiných částí tukových zásob. Vyplavený tuk se s organismu celkem bez problémů vyfiltruje přes náš lymfatický oběhový systém. Ze zdravotního hlediska je ošetření přístrojem Spa RF vhodné zejména pro osoby se zvýšeným množstvím viscerálního tuku (3), neboť již jedno ošetření způsobí jeho významný úbytek.magic polar - princip

Přístroj RF je známý již několik desetiletí, ovšem donedávna bylo jeho použití ne zcela bezpečné, neboť délka mikrovlny se dala regulovat a v případě neodborného zásahu (prodloužení na více jak 2 cm) hrozilo nebezpečí zasažení vnitřních orgánů. Proto se ošetření provádělo pouze výjimečně a za asistence lékařského týmu. Před několika lety se podařilo vyvinout systém omezující délku radiofrekvenční vlny pouze na 2 cm (což je hloubka, v níž nehrozí kontakt s důležitými orgány) a proto se systém okamžitě celosvětově rozšířil. Přístroj  RF není v žádném případě zázračný a kouzelný proutek, který během několika minut odstraní tukové zásoby tvořící se několik let. Proces je pozvolný, ovšem velmi účinný a v případě dodržování jednoduchých zásad pitného režimu je výsledek tukových ztrát trvalý. Po ošetření přístrojem RF je doporučeno absolvovat lymfatickou drenáž. Při aplikaci lymfodrenáže po ošetření  se do mízního systému dopraví o 30 až 50% více lymfatické tekutiny smíchané s volně vyplaveným tukem, a proto i výsledky tukové ztráty bývají mnohem výraznější, nežli bez tohoto zákroku.

 

Oxygenoterapie - generátor kyslíku a mozkových vln se solí z mrtvého moře:  poskytuje vysoce čistý kyslík, který napomáhá cirkulaci krve, očišťuje tělo i mysl. zlepšuje zdraví, schopnost učení, koncentraci, rozvoj paměti, způsobuje snadnější odstranění škodlivých látek, účinně bojuje proti nádorům, astmatu, rýmě a zlepšuje stav pokožky  V těhotenství dochází ke zvýšení  IQ plodu a předcházení chudokrevnosti matky i dítěte. Vhodné pro:   • psychicky náročná povolání • časté bolesti hlavy • ztrátu koncentrace • pro oslabené lidi s vyšší potřebou kyslíku • chronickou únavu, letargii, stres • ztrátu paměti.      

Diskuse k dnešní slevě

Kde slevu uplatnit

RELAXAČNÍ CENTRUM " U souseda"

Svojsíkova 1348 Mladá Boleslav 293 01
Odpovědná osoba: Martina Koštířová
RECEPCE/OBJEDNÁVKY:775 250 851
Info.o procedůrách:777 250 852 M.Koštířová | E-mail: usouseda@seznam.cz

 

obrázek
 

Podmínky slevy

         -   Rezervace s číslem voucheru nutná alespoň 48 hod. předem na tel. 775 250 851

         -   Informace o službě na tel 777 250 852

         -   Změna či zrušení rezervace alespoň 24 hod. předem, jinak voucher propadá.

         -   Platnost voucheru je do 31.3. 2019

         -