Už jste s námi ušetřili 2483791 Kč
facebook

22%sleva

Masáž lavovými kameny celé tělo

nádherné uvolnění těla horkými lavovými kameny je v zimních měsících to nejlepší, co pro sebe nebo své blízké můžete udělat.

690 Kč

Původní cena: 890 Kč
Ušetříte: 200 Kč

12 zákazníků

ČAS ZBÝVAJÍCÍ DO KONCE

KOUPIT

Masáž lávovými kameny o teplotě 40-60°C perfektně uvolňuje zatuhlé svaly.

Teplo pravých lávových kamenů ovlivňuje energetické dráhy v těle, blahodárně působí na mysl a perfektně uvolňuje zatuhlé svaly. Při masáži se používá špičkových olejů a výtečných technik, které dokáží navodit pocit absolutního klidu a uvolnění, a mnohdy vás ukolébá i k posilujícímu spánku. Totálně se uvolníte díky teplu, které se postupně rozlévá po celém vašem těle. Zároveň se necháte laskat vláčnými masážními tahy a vábivým a nenásilným rytmem, v němž ošetření probíhá. Základ tvoří pomalé a vyvážené masážní pohyby, často vedené ve spirále a v příjemných vlnách. Uvolňující účinky na sobě můžete pozorovat ještě několik dní po masáži.

Pomáhají při:

  • uvolňuje stresy
  • posiluje paměť a zlepšuje koncentraci
  • urychluje metabolismus a reguluje zadržování tekutin v těle
  • upravuje potíže s trávením a přibýváním na váze
  • zmenšuje klimakterické obtíže
  • posiluje imunitní systém
  • stimulace krevního oběhu a lymfatického systému.

Kameny vás prohřejí i masírují

Masáž je prováděna lávovými kameny různých velikostí. Čedičové oblázky jsou nahřívány ve speciální lázni a jejich maximální teplota činí 50 až 60 stupňů Celsia. Na vašem těle však vyvolávají příjemné a hřejivé pocity, nikoliv sebemenší pálení. Při odborné péči mají dvojí využití. Přikládají se přímo na tělo, aby se dostatečně prohřálo, a zároveň se s nimi krouživými a jemnými pohyby provádí masáž. Při kompletní kůře ležíte střídavě na zádech i na břiše, kameny se podle velikosti kladou na různé body na těle i pod záda. Pokud byste měli citlivější pokožku, nedávají se některé z oblázků při ošetření přímo na tělo, ale ještě se podkládají látkou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diskuse k dnešní slevě

Kde slevu uplatnit

RC U souseda

Svojsíkova 1348

Mladá Boleslav

tel. 775 250 851

Podmínky slevy

Objednání týden předem na tel: 775 250 851

Zrušení rezervace max.  24 hod předem

platnost voucheru do 28.2.2020